Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Як економити на електроенергії з Лічильником «День/Ніч», – розповідає ДТЕК Київські регіональні електромережі

ДТЕК Київські регіональні електромережі рекомендує придбати Лічильник «День/Ніч»* для економії на електроенергії. Клієнту лише потрібно замовити новий прилад обліку, а все інше наш фахівець виконає сам за один візит. Ми постійно працюємо над тим, щоб сервіси та послуги були якомога зручнішими й максимально корисними.

Із настанням холодів родини користуються все більшою кількістю електроприладів: обігрівачі, електрочайники, бойлери тощо. Встановлення Лічильника «День/Ніч» допоможе заощадити на спожитій електроенергії за рахунок більш вигідного нічного тарифу: з 23:00 до 7:00 кіловат-години на 50% дешевше. Тоді економія на рахунку за електроенергію становитиме 79 грн при загальному місячному споживанні 200 кВт-год, 198 грн при 500 кВт-год, 317 грн при 800 кВт-год. Якщо запрограмувати всю можливу техніку на роботу вночі, економія буде ще більшою.

Щоб почати економити на електриці, достатньо встановити Лічильник «День/Ніч». Жителям Київської області найшвидше й найпростіше це зробити через свого оператора системи розподілу — ДТЕК Київські регіональні електромережі. Всі необхідні роботи фахівець виконає за один візит.

«Для зручності клієнтів ми пропонуємо комплексну послугу. Ви купуєте у нас лічильник – і ми все робимо «під ключ»: програмування приладу на тариф день/ніч, демонтаж старого лічильника, встановлення нового та його опломбування. Клієнту не треба вдаватися в деталі й витрачати особистий час, щоб організувати підключення лічильника», – зазначили в компанії.

Замовити встановлення Лічильника «День/Ніч» можна через сторінку на сайті ДТЕК Київські регіональні електромережі у розділі «Клієнтам» — «Комплексна послуга», виконавши три кроки:
• обрати послугу та заповнити заявку;
• отримати на електронну пошту рахунок та дату виконання замовлення;
• сплатити рахунок.

Вартість комплексної послуги, яка включає безпосередньо сам лічильник, послуги з демонтажу старого приладу, встановлення нового, опломбування та програмування для роботи в режимі день/ніч становить:
• для 1-фазного лічильника (220 В) — від 3499 грн;
• для 3-фазного лічильника (380 В) — від 6199 грн.
*Лічильник «День/Ніч» – це двозонний лічильник, який фіксує обсяг енергоспоживання окремо вдень та вночі. З 23:00 до 7:00 для власників лічильника вартість спожитої електроенергії на 50% нижча порівняно з іншим періодом доби.

Коментарі