Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

До уваги мешканців Обухівської міської територіальної громади!

Оголошується конкурс на присудження премії Обухівської міської ради ім. Андрія Малишка за досягнення і здобутки у галузях літератури, музичного, театрального, концертно-виконавського, народно-прикладного та образотворчого мистецтва.

Творчі здобутки просимо подати до 01 листопада 2023 року до відділу культури Виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області (м.
Обухів, вул. Київська, 14, другий поверх).

Довідки надаються за телефоном:
(063) 612-55-83 з понеділка по
четвер з 08:00 до 17:00, п’ятниця – до 15:45.

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Обухівської міської ради від 31 серпня 2023 року
N° 930-44-VIII

ПОЛОЖЕННЯ
про літературно-мистецьку премію Обухівської міської ради
імені Андрія Малишка

1. Літературно-мистецька премія (далі премія) заснована Обухівською міською радою. Премія заснована з метою всебічного сприяння розбудові і зміцненню української держави, розвитку національної культури, літератури, мистецтва, поверненню до глибинних національних джерел, піднесенню духовності українського народу і формування його національної свідомості. Нагородження премією провадиться розпорядженням Обухівського міського голови.

2. Щорічно присуджується одна премія за досягнення і здобутки у галузях літератури, музичного, театрального, концертно-виконавського, народно-прикладного та образотворчого мистецтва.

3. Твори на здобуття премії висуваються: Обухівською міською радою; громадськими організаціями міста, які здійснюють діяльність у сфері культури; особисто митцями або мистецькими колективами.

На здобуття висуваються нові оригінальні твори у завершеному вигляді, створені протягом останнього календарного року.

Премією нагороджуються митці, творчий доробок яких відрізняється високим рівнем майстерності, сповідує гуманні загальнолюдські цінності, український патріотизм, національну ідентичність і сприяє піднесенню авторитету міста Обухова в Україні і світі.

4. На здобуття премії до Обухівської міської ради подається письмова заява довільної форми від претендента або ж від організації чи установи, яка його висуває. У заяві вказуються анкетні дані кандидата, його творчі досягнення, а також короткий опис доробку, який висувається на здобуття премії.

Претенденти зобов’язані завчасно оприлюднити свої творчі доробки, які висуваються на здобуття премії, а також представити на обговорення на засідання комісії.

5. Комісія з визначення претендента на літературно-мистецьку премію створюється наказом начальника Відділу культури Виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області у кількості 9 осіб. До складу комісії входять: представники літературно-мистецьких організацій; начальник Відділу культури Виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області; визнані в Обухівському краї митці або представники мистецьких колективів, що здійснюють свою діяльність не менше п’яти років.

Обговорення доробків, визначення лауреатів, а також усі інші питання вирішуються комісією шляхом проведення таємного голосування і
визначаються більшістю голосів присутніх членів комісії. За рішенням комісії премія може не присуджуватись.

6. Особі, яка удостоєна премії, присвоюється звання лауреата, вручаються диплом і Почесний знак лауреата премії.

Загальний розмір премії становить 25 000,00 гривень (із врахуванням податків). Кошти на премію передбачаються міським бюджетом Обухівської міської ради.

7. Урочисте вручення премії відбувається 14 листопада поточного року, у день народження Андрія Малишка.

Коментарі