Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Усуваємо наслідки негоди на Київщині: енергетики ДТЕК вже повернули світло 100 тисячам клієнтів

Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі усувають наслідки стихії, що триває в області ще з 7 жовтня. На ранок 9 жовтня енергетики відновили роботу 118 ліній електропередачі, 3545 трансформаторних підстанцій. Повернули світло 113 786 родин. Ремонтні роботи тривають, погодні умови в регіоні стабілізувались, однак синоптики прогнозуюсь поривчастий вітер до 20 м\с, що може спричинити аварійність.

Найбільше постраждалі від негоди Броварський, Вишгородський та Бучанський райони. Шквальний вітер призвів до масових падінь дерев, які спричинили руйнування опор та пориви проводів ліній електропередачі.

Енергетики ДТЕК Київські регіональні електромережі у складі 114 бригад усувають наслідки негоди.

Станом на 10 годину 9 жовтня залишаються ще пошкодженими 27 ліній повністю або частково, 483 трансформаторних підстанцій. Повністю чи частково знеструмлені 15 354 домівки.

Енергетики планують завершити відновлювальні роботи по лініям 10 кВ сьогодні до кінця дня. Після чого будуть розпочаті роботи на лініях 0,4 кВ по точкових заявкам клієнтів.

На території Київської області протягом дня синоптики опадів не прогнозують, однак до кінця дня збережуться пориви вітру до 20 м/с.

Нагадаємо: складні погодні умови можуть призвести до падіння дерев та обриву проводів. Будьте обережні, не нехтуйте правилами безпеки та не наближайтесь до ліній електропередачі.

Дізнатися про причини відключення світла і терміни його відновлення можна через чат-бот у Viber та Telegram.

Повідомити нам про відсутність світла можна через зручні дистанційні сервіси:
– офіційний сайт компанії — кнопка «Повідомте нам про відсутність електроенергії» – https://www.dtek-krem.com.ua/ua/shutdowns
– приватні повідомлення на офіційній сторінці компанії у Facebook;
– кол-центр 38 (067/099/093) 495 70 40, стаціонарний телефон (044)4590740.

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалось надійним.

Коментарі