Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Ще один багатоквартирний будинок в Ірпені відновлять за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії

Відкрити посиланняВ Ірпені на Гостомельському шосе відновлюють ще один багатоквартирний житловий об’єкт. Капітальний ремонт виконують за рахунок коштів Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. У будинку на 42 квартири до війни мешкали 126 людей.

Під час активних бойових дій на Київщині будівля значно постраждала. Були пошкоджені фасад, зовнішні стіни та перекриття, вибиті вікна і двері, понищені квартири, а також пошкоджені інженерні мережі.

Роботи з відбудови об’єкта вже тривають. На ньому передбачено демонтувати пошкоджені частини будинку, відновити й утеплити фасад і зовнішні стіни, влаштувати понищені перекриття. Також у будівлі замінять вікна і двері, виконають опорядження внутрішніх приміщень.

Крім того, у пошкоджених квартирах влаштують внутрішні електричні мережі, водопостачання й опалення.

Коментарі