Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

За рахунок Фонду ліквідації наслідків збройної агресії в Ірпені відновлюють багатоповерхові будинки

Місто Ірпінь – один із найбільш постраждалих населених пунктів на Київщині через повномасштабне вторгнення рф. Одразу після деокупації в регіоні розпочалася відбудова пошкоджених житлових будинків, щоб люди могли якнайшвидше повернутися додому.

Одним із джерел фінансування відбудови в області є Фонд ліквідації наслідків збройної агресії. За його кошти сьогодні на Гостомельському шосе відновлюють черговий житловий об’єкт.

Багатоквартирний будинок значно постраждав під час активних бойових дій. У ньому були пошкоджені фасад та міжповерхові перекриття, вибиті вікна і двері, понищені внутрішні інженерні мережі та комунікації.

Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку вже розпочали. На об’єкті заплановано відновлення перекриттів, мурування й утеплення фасаду, внутрішнє оздоблення квартир та коридорів загального користування. Також у ньому встановлять вікна та двері. Крім того, на пошкоджених ділянках влаштують внутрішні мережі електро-, водопостачання й опалення. Наразі триває демонтаж пошкоджених частин будівлі.

Після закінчення всіх робіт з реконструкції та ремонту до рідних домівок зможуть повернутися 206 родин. Це близько 560 людей, які мешкали тут до війни. Відбудова регіону триває.

Коментарі