Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

За кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії відновлюють черговий житловий будинок

У місті Буча відбудовують ще один житловий об’єкт, зруйнований під час активних бойових дій та окупації регіону. Роботи проводять за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

Багатоквартирний житловий будинок на вулиці Нове шосе, 5 отримав значні пошкодження. Унаслідок артилерійських обстрілів у ньому були вибиті вікна, зруйновані покрівля та міжповерхові перекриття, вигоріли деякі квартири, через що були пошкоджені інженерні мережі.

Роботи з капітального ремонту вже розпочалися. Передбачено відновити й утеплити фасад, замінити покрівлю, а також пошкоджені вікна в будинку та на балконах, влаштувати міжповерхові перекриття. Крім того, заплановано виконати внутрішнє опорядження пошкоджених квартир та відновити комунікації.

Нагадаємо, що на Київщині за рахунок Фонду ліквідації наслідків збройної агресії відновлять 97 об’єктів. У межах цієї програми місцевим бюджетам надається субвенція з державного бюджету на реалізацію проєктів, спрямованих на ліквідацію наслідків збройної агресії.

Коментарі