Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ДТЕК Київські регіональні електромережі долучився до World Cleanup Day: прибрали 15 500 м2 територій, 45 тонн відходів, 5 800 Гб цифрового сміття

Енергетики ДТЕК Київські регіональні електромережі разом з іншими небайдужими українцями та жителями ще 190 країн долучилися до Всесвітнього дня прибирання – World Cleanup Day, ініційованого в Україні екорухом Let’s do it, Ukraine. Також доєдналися до цифрового прибирання – Digital Cleanup Week, організованого командою MODUS X. Загалом під час акцій очистили понад 15,5 тисяч м2 території, зібрали понад 45 тонн відходів та видалили 5 800 Гб цифрового сміття. Участь у таких заходах є продовженням Стратегії ДТЕК зі сталого розвитку та відповідає цілям ГД ООН в Україні.

Толоки енергетиків в рамках World Cleanup Day пройшли в Київській області. Прибирали на територіях поблизу підприємств та підстанцій в населених пунктах. Загалом участь у прибиранні взяв 291 співробітник компанії.

«Від початку повномасштабної війни наше довкілля вже зазнало незворотного негативного впливу. Заміновані території, пожежі, пересування важкої воєнної техніки, витік нафтопродуктів через пошкодження обстрілами різних об’єктів, підрив Каховської ГЕС – справжні злочини проти екосистеми як України, так і всього світу. Наслідки цих подій негативно впливатимуть на довкілля не одне десятиліття. Запобігати екокатастрофі треба вже зараз. Для цього потрібно об’єднувати зусилля. Розуміючи це, ми долучилися до World Cleanup Day та Digital Cleanup Week. В цілому, попри війну, ми не лише повертаємо світло в українські родини після бойових дій, а ще й продовжуємо розвивати інфраструктуру електромереж, застосовуючи сучасні цифрові технології та спираючись на принципи сталого розвитку. Наша мета – надавати українцям якісні послуги з електропостачання і бути максимально дружніми до довкілля задля досягнення Цілей сталого розвитку ГД ООН в Україні та просування принципів ESG», – прокоментували у ДТЕК Київські регіональні електромережі.

В рамках цифрового прибирання Digital Cleanup Week, яке ініціював MODUS X, енергетики ДТЕК Київські регіональні електромережі разом з колегами з інших ОСР ДТЕК Мережі видалили зайву інформацію з гаджетів, хмарних сховищ, електронних та інтернет-ресурсів. Така практика допомагає розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії. Цифрове прибирання зменшує кількість викидів CO2 в атмосферу. Крім того, таким чином ми продовжуємо життя своїх гаджетів. А це також внесок в зменшення кількості відходів та збереження природніх ресурсів.

Загалом протягом тижня з 9 по 16 вересня енергетики ОСР ДТЕК Мережі видалили понад 5 865 Гб зайвої інформації на своїх електронних пристроях. Тим самим посприяли зменшенню кількості викидів СО2 в атмосферу щонайменше на 1 466 тонн*. Таку кількість шкідливих викидів продукують кілька автомобілів протягом року, а щоб поглинути стільки оксиду вуглецю необхідно близько сотні дерев.

Нагадаємо, наприкінці липня ДТЕК Київські регіональні електромережі запустив нову функцію на сайті, за допомогою якої клієнти можуть повідомити про виявлені гнізда лелек на електроопорах та стан птахів в них.

*Розраховано відповідно до формули екоруху Let’s Do It, Ukraine.

Коментарі