Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Начальник Київської ОВА Руслан Кравченко оглянув відновлене укриття Крюківщинського садочка «Барвінок»

Начальник Київської ОВА Руслан Кравченко побував у відремонтованому цього року укритті дошкільного навчального закладу «Барвінок» в селі Крюківщина. Його площу збільшили вдвічі – це понад 600 квадратних метрів, де можуть вільно розміститися всі вихованці та колектив закладу. В укритті встановили додаткову вентиляцію, обладнали другий вихід, відремонтували кімнати, зробили освітлення.

«Тут усе для комфортного перебування малечі: дитячі ліжка, стільці та лавки, ігрові зони. Облаштовані місця для інклюзивних занять зі спеціалістами. А ще улюблений простір дітлахів – спортзал», – повідомив Руслан Кравченко у своєму дописі на Facebook.

У сховищі є запаси питної і технічної води, усе для надання медичної допомоги. Встановили дизельний генератор для резервного освітлення, є гучномовна система оповіщення та інтернет.

Укриття облаштували за кошти місцевого бюджету – понад 2,5 млн грн. Наразі ще додатково закуповують меблі.

«Безпечні, затишні та світлі. Саме такими мають бути укриття в освітніх закладах. Інколи через загрози дітям доводиться перебувати в них тривалий час. Тому маємо забезпечити їм комфорт та можливість не переривати навчання. Наразі покращуємо умови перебування ще у 68 укриттях закладів освіти. У трьох школах Білоцерківської громади,  двох – Вишгородської та садочку Калитянської територіальної громади проводять підготовчі роботи до встановлення модульних укриттів», – зазначив начальник КОВА.

Нагадаємо, що загалом у закладах освіти Київщини облаштували вже понад 1200 об’єктів цивільного захисту та укриттів. Вони розраховані на одночасне перебування майже 270 тис. людей. У близько 900 школах та садках укриття облаштували протягом останніх двох років.

Коментарі