Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

На Київщині відновив роботу реабілітаційний центр, пошкоджений під час бойових дій

У Лютежі на Київщині відновив роботу реабілітаційний центр, пошкоджений під час бойових дій у 2022 році. Це заклад Міністерства соціальної політики України, який відбудували завдяки допомозі Товариства Червоного Хреста України та Червоного Хреста Люксембургу.

У відкритті відновленого закладу взяли участь Міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович, начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко та представники організацій Червоного Хреста.

«Після деокупації Київщини ми активно розпочали відбудову медзакладів. Робимо це як силами держави, так і за активної участі міжнародних донорів. Для нас вкрай важливо, щоб люди отримували якісні й доступні соціальні та медичні послуги. Загалом на сьогодні вже відновили повністю або частково понад 100 об’єктів охорони здоров’я області. Відбудова триває. Роботи здійснюються за новими підходами, щоб заклади були якомога сучаснішими та доступними для всіх груп населення», – наголосив Руслан Кравченко.

Ремонт Всеукраїнського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю тривав майже 10 місяців. Відновили головний корпус, де було пошкоджено дах та знищено одну зі стін. У низці корпусів замінили вікна, провели поточні ремонти внутрішніх приміщень.

Якісну реабілітацію тут можуть одночасно проходити 136 осіб. На базі центру працюють терапевти, ортопеди, невропатологи, психотерапевти, психологи, фізіотерапевти та педіатри.

Реабілітація – безоплатна. Спектр послуг чималий: локомоторна терапія, вертикалізація, лікувальні масажі, різні види фізіотерапії, лікувальна фізкультура, реабілітація у воді. У перспективі реабілітацію тут проходитимуть і військові.

Коментарі