Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Денис Шмигаль обговорив проекти відновлення з корейською делегацією на чолі з Міністром земельних ресурсів, інфраструктури й транспорту

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч із корейською делегацією на чолі з Міністром земельних ресурсів, інфраструктури й транспорту Вон Хі Рьоном.

З Міністром та представниками корейського бізнесу Глава Уряду України обговорив широкий спектр питань та шляхи поглиблення двосторонньої співпраці. Зокрема, конкретні напрямки й проекти відновлення, у яких досвід корейських компаній стане в пригоді.

«Наші пріоритети відбудови: енергетика, гуманітарне розмінування, відновлення житла й критичної інфраструктури, підтримка бізнесу», — зазначив Денис Шмигаль.

Під час візиту корейської делегації в Київ у присутності Президента Володимира Зеленського Україна й Республіка Корея підписали угоду стосовно кредитів від Фонду економічного розвитку і співробітництва (EDCF), яка сприятиме реалізації ключових проектів повоєнної відбудови нашої держави.

Прем’єр-міністр України подякував корейському Уряду за оперативну передачу техніки та спорядження для розмінування. А також висловив вдячність за непохитну підтримку, зокрема формули миру Президента України та резолюцій в Генеральній Асамблеї ООН.

Коментарі