Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Руслан Кравченко: Київська ОДА разом із громадами працює над пришвидшенням розгляду заяв за єВідновленням

Київська обласна державна адміністрація разом із громадами працює над пришвидшенням розгляду заяв за програмою єВідновлення. Голова КОДА Руслан Кравченко повідомив, що днями побував в Ірпені.

«Тиждень тому звернув увагу керівництва Ірпінської громади на низький відсоток опрацьованих заяв. Розуміючи, що ця громада найбільше пошкоджена росіянами, направили фахівців КОДА на допомогу. Спільно з комісіями розбиралися, де відбувається збій та затримки», – розповів Руслан Кравченко.

Він наголосив, що програма реалізується вже понад три місяці і необхідно спільно зробити все, щоб кількість нарікань від людей була мінімальною. Один із шляхів – збільшення кількості фахівців, щоб пришвидшити розгляд заяв.

Руслан Кравченко подякував за конструктивну роботу та покращення ситуації із розглядом заяв в Ірпінській громаді. Кількість звернень – 2990. Уже опрацьовано понад 45% – 1389 заяв. Виплачена компенсація за 900 заявами на суму майже 89 млн грн.

«Готові й надалі надавати всю необхідну допомогу, щоб кількість опрацьованих заяв якомога швидше сягнула 100%. Наше спільне завдання – зробити все, щоб люди не чекали на компенсацію занадто довго», – додав голова Київської ОДА.

Він також зауважив, що в Ірпені вже створена комісія, яка розглядатиме заяви в рамках реалізації другого етапу єВідновлення. Йдеться про видачу сертифікатів за повністю знищене житло. По допомогу вже звернулися 300 осіб. Перші заяви розглянуті.

 

Коментарі