Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Опалювальний сезон на Київщині: стан підготовки до зими вже 75% – брифінг КОВА (ВІДЕО)

У Київській області триває підготовка об’єктів теплопостачання, водопровідно-каналізаційного господарства, житлового фонду та дорожньо-мостового господарства до осінньо-зимового періоду. Рівень підготовки до опалювального сезону вже складає 75%. Про це повідомив під час брифінгу директор Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Київської ОВА Олександр Попроцький.

Він зазначив, що наразі в Київській області вже готові до зими:

  • 4911 житлових будинків;
  • 422 дошкільні заклади;
  • 398 закладів освіти;
  • 406 закладів охорони здоров’я (лікарні, поліклініки, ФАПи).

На цих об’єктах відремонтовані покрівлі, підготовлені опалювальні системи, проведена перевірка та ремонт систем холодного водопостачання тощо.

У тепловому господарстві також триває підготовка до осінньо-зимового періоду. Загалом на сьогодні підготовлено 979 котелень, капітально відремонтовано 53 котельні, замінено 69 котлів, перевірено та, де необхідно, відремонтовано 563 км теплових мереж та заготовлено 763 тонни вугілля.

Також Олександр Попроцький розповів, що наразі органи місцевого самоврядування Київської області та ДП «Ліси України» спільно формують графіки постачання деревного палива для використання в осінньо-зимовому періоді 2023/2024 року.

«Одним з актуальних питань на сьогодні залишається забезпечення об’єктів житлово-комунального та соціально-культурного призначення джерелами альтернативного живлення. Загалом в області вже налічується 6094 одиниці генераторів для використання взимку на об’єктах критичної інфраструктури. Маємо бути готовими до будь-яких сценаріїв під час проходження опалювального сезону 2023-2024», – зазначив директор Департаменту ЖКГ та енергоефективності.

Коментарі