Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Руслан Кравченко: 11 родин із Київщини, які втратили житло внаслідок російської агресії, отримали нові квартири

11 родин із Київщини, які втратили житло внаслідок російської агресії, отримали нові квартири. Житло закуплено Київською ОВА в рамках програми «Нова оселя» за кошти обласного бюджету, а отже, кошти платників податків. Їх загальна вартість – майже 22,5 млн грн. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

«Сьогодні вручив ключі від нових осель. Квартири придбали в Броварах, Борисполі, Фастові та Макарові. Найближчим часом новосілля зможуть справляти родини з Бучанської, Гостомельської, Макарівської та Фастівської громад. Це багатодітні сім’ї та сім’ї з дітьми й вагітними жінками, родини, що мають чоловіків, які перебувають у лавах ЗСУ. На жаль, їхнє попереднє житло зруйноване внаслідок російської агресії», – наголосив Руслан Кравченко.

За його словами, дані щодо родин, які потребують житло, передають територіальні громади. Пакети необхідних документів опрацьовують безпосередньо в громадах.

«Нові квартири за площею різні: від однієї до чотирьох кімнат. Вартість одного квадратного метра з ремонтом – 30 тис. грн. Цього року плануємо придбати ще 14-16 квартир», – зазначив начальник Київської ОВА.

Це вже друга черга програми «Нова оселя». Раніше Київська ОВА передала ключі 31 родині.

«Радію, коли бачу посмішки на обличчях тих, хто повертається до відбудованих осель чи нового житла. На Київщині загалом через дії російських окупантів пошкоджені понад 24 тис. житлових об’єктів. Сьогодні активно працюємо над відбудовою і приватних, і багатоквартирних будинків. Дуже дякую за цю можливість ЗСУ та платникам податків!» – підкреслив Руслан Кравченко.

Коментарі