Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Понад 8 млрд грн кредитів отримали аграрії Київщини на розвиток господарств – брифінг КОВА

З початку року 727 сільськогосподарських товаровиробників Київської області одержали понад 8,2 млрд грн банківських кредитів на розвиток господарств. Про державну підтримку сільських господарств регіону під час брифінгу розповіла начальниця Управління агропромислового розвитку Київської обласної військової адміністрації Ліна Щуревич.

«Зокрема, за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» станом на 14 серпня 588 агропідприємств отримали більше 2,7 млрд грн кредитних коштів», – зазначила начальниця Управління агропромислового розвитку.

Ліна Щуревич повідомила, що крім наданих аграріям кредитів, у рамках урядової програми з підтримки малого та середнього бізнесу єРобота 19 господарствам Київської області затвердили надання фінансової допомоги в розмірі понад 70 млн грн. Ці кошти будуть спрямовані на розвиток садівництва, ягідництва, виноградарства та теплиць.

Так, на розвиток садівництва аграріям будуть виділені гранти на суму майже 60 млн грн та 11 млн грн – на теплиці.

Наразі їм уже виплатили 60,217 млн грн державної підтримки.

Загальна площа під закладення садів та теплиць складає 257,5 га, з них на теплиці з плодово-ягідними та овочевими культурами заявлено 2,4 га. Площа на облаштування садів сягає більше 255 га, а саме:

  • фундук та волоський горіх – понад 174 га;
  • лохина і чорниця – 33,3 га;
  • малина – близько 16 га;
  • обліпиха – 15 га;
  • суниця садова – 8,6 га;
  • порічка та смородина – по 1 га на кожну культуру.

Коментарі