Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Обухівський район: Рятувальники взяли участь в нараді з начальниками управлінь освіти Обухівського району

З метою належної організації роботи щодо проведення комплексу заходів по підготовці навчальних закладів Обухівського району до нового навчального 2023/2024 року, співробітники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області 17 серпня 2023 року взяли участь з залученням начальників та уповноважених осіб управлінь освіти Обухівського району в спільній нараді в приміщені зали засідань Обухівської районної військової адміністрації. Під час проведення наради було розглянуті такі основні питання, а саме:
– стан проведення оглядів (обстежень) закладів освіти з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки розташованих на території Обухівського району;
– стан цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки закладів освіти по яких є позовні заяви до адміністративного суду;
– створення в громадах команд дружин юних рятувальників-пожежних та «Класів безпеки» в закладах освіти Обухівського району.

Рятувальники нагадали, що дотримання правил пожежної та техногенної безпеки в закладах освіти це без перебільшення дуже важливий напрям роботи до якого потрібно ставитися з відповідальністю та вимогливістю, адже пожежа в школі, чи в дитячому садочку завжди дуже небезпечна, бо там може одночасно перебувати велика кількість дітей.

Аналізуючи стан пожежної та техногенної безпеки в закладах освіти району було акцентовано на найбільш поширених порушеннях, які виявляються під час перевірок.

Також було наголошено на активізації роботи щодо усунення порушень виявлених під час попередніх перевірок. І хоча деякі із них і вимагають значних фінансових затрат, проте як показує практика, порівняно із збитками, які завдає пожежа, вони не сумісні. До того ж від цього напряму залежить життя та здоров’я дітей. То ж до цього потрібно ставитися відповідально.

Провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуацім Обухівського РУ
ГУ ДСНС України у Київській області старший лейтенант служби цивільного захисту Владислав СЕКРЕТ

Коментарі