Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Руслан Кравченко: Київська ОВА завжди готова підтримати ініціативи молоді

У Київській обласній військовій адміністрації проходить Молодіжний форум-2023 «В єдності наша сила: Київщина».

У рамках заходу начальник КОВА Руслан Кравченко поспілкувався з понад 70 учасниками з усієї області. Він запевнив, що Київська обладміністрація завжди готова підтримати їхні ініціативи. Також начальник КОВА вручив учасникам форуму премії і грамоти від КОВА за особливі досягнення в розбудові Київщини.

«Які б складні часи ми сьогодні не переживали, у нашої країни – велике майбутнє. І головний рушій моєї впевненості в цьому – це наша молодь. Це талановите, амбітне і прогресивне покоління. Творчі, винахідливі, розумні молоді люди, які, попри юний вік, уже пройшли загартовування найбільшим із можливих у світі потрясінь – війною», – зазначив Руслан Кравченко.

Начальник Київської ОВА підкреслив, що залишившись на Батьківщині, молоді люди працюють, допомагають військовим, волонтерять. Та доводять, що вдома, незважаючи на війну і всі труднощі, можна реалізовувати свій потенціал, розвиватися, бути успішним і корисним суспільству.

«Вони є гідним прикладом для наслідування. Від цих людей залежить розвиток нашого регіону, нашої країни. Дивлячись на них, я відчуваю спокій і впевненість у майбутньому», – додав Руслан Кравченко в своїй публікації в соцмережі.

Коментарі