Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Усуваємо наслідки негоди на Київщині: Енергетики ДТЕК вже повернули світло 157 тисячам клієнтів в 443 населених пунктах області

Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі усувають наслідки стихії, що тривала в області з вечора 26 липня та протягом дня 27 липня. На ранок 28 липня енергетики відновили роботу 224 ліній електропередачі, 3596 трансформаторних підстанцій. Повернули світло 157 400 клієнтам у 443 населених пунктах. Ремонтні роботи тривають, погодні умови в регіоні стабілізувались.

Найбільше постраждалі від негоди Броварський, Бориспільський та Білоцерківський райони. Шквальний вітер, грозовий фронт та блискавки з сильним дощем призвели до масових падінь дерев, які спричинили руйнування опор та пориви проводів ліній електропередачі.

Енергетики ДТЕК Київські регіональні електромережі у складі 123 бригад усувають наслідки негоди.

Станом на 9 годину 28 липня залишаються ще пошкодженими 47 ліній повністю або частково, 671 трансформаторна підстанція. Повністю чи частково знеструмлені 113 населених пунктів.

Енергетики планують завершити відновлювальні роботи по лініям 10 кВ сьогодні до кінця дня. Після чого будуть розпочаті роботи на лініях 0,4 кВ по точкових заявкам клієнтів.

На території Київської області протягом дня синоптики опадів не прогнозують.

Нагадаємо: складні погодні умови можуть призвести до падіння дерев та обриву проводів. Будьте обережні, не нехтуйте правилами безпеки та не наближайтесь до ліній електропередачі.

Дізнатися про причини відключення світла і терміни його відновлення можна через чат-бот у Viber та Telegram.

Повідомити нам про відсутність світла можна через зручні дистанційні сервіси:
– офіційний сайт компанії — кнопка «Повідомте нам про відсутність електроенергії» – https://www.dtek-krem.com.ua/ua/shutdowns
– приватні повідомлення на офіційній сторінці компанії у Facebook;
– кол-центр 38 (067/099/093) 495 70 40, стаціонарний телефон (044)4590740.

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалось надійним

Коментарі