Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Усуваємо наслідки нічної негоди на Київщині: енергетики ДТЕК вже повернули світло 38 тисячам клієнтів у 102 населених пунктах області

Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі у посиленому складі усувають наслідки грозового фронту, що знов вирував в області з вечора 13 липня. На ранок 14 липня енергетики відновили роботу 49 ліній електропередачі, 1 200 трансформаторних підстанцій. Повернули світло 38858 клієнтам у 102 населених пунктах, що були знеструмлені повністю або частково. Ремонтні роботи тривають, складні погодні умови також тримаються в Київській області.

Найбільше постраждали від негоди Бориспільський, Броварський, Бучанський, Обухівський і Фастівський регіони. Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі у складі 69 бригад та з залученням 107 одиниць спецтехніки працюють, щоб оперативно повертати світло в домівки клієнтів.

Станом на 9 годину ранку 14 липня залишаються ще пошкодженими 36 ліній, 930 трансформаторних підстанцій. Знеструмлені 74 населених пункти, з низ 54 частково. Енергетики планують завершити відновлювальні роботи по лініям 10 кВ сьогодні до кінця дня, якщо погодні умови не погіршуватимуться.

Поки що негода тримається на території Київської області і за прогнозами синоптиків сильні дощі та грози будуть присутні в регіоні до кінця дня 14 липня.

Нагадаємо: складні погодні умови можуть призвести до падіння дерев та обриву проводів. Будьте обережні, не нехтуйте правилами безпеки та не наближайтесь до ліній електропередачі.

Дізнатися про причини відключення світла і терміни його відновлення можна через чат-бот у Viber та Telegram.

Повідомити нам про відсутність світла можна через зручні дистанційні сервіси:
• офіційний сайт компанії — кнопка «Повідомте нам про відсутність електроенергії» – https://www.dtek-krem.com.ua/ua/shutdowns;
• приватні повідомлення на офіційній сторінці компанії у Facebook;
• кол-центр 38 (067/099/093) 495 70 40, стаціонарний телефон (044)4590740.

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалось надійним.

Коментарі