Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Питання використання офіційно оформленої праці та задекларованої заробітної плати – лейтмотив зустрічі податківців з платниками податків Обухівщини

У ході зустрічі з платниками податків, яка відбулась 11 липня 2023 року на Обухівщині, в.о. начальника Обухівського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС у Київській області Галина Пелешенко зосередила увагу присутніх на необхідності використання легальних трудових відносин із виплатою задекларованої заробітної плати на рівні, не нижчому від середньогалузевого.

Говорили про шкідливий вплив незадекларованих трудових відносин на соціальні гарантії для працівників, які наразі погодились на отримання заробітної плати або її частини «в конверті», зокрема, на майбутнє пенсійне забезпечення таких працівників, виплати державних гарантій згідно з лікарняним листком, тимчасовою втратою роботи, тощо.

Обговорили негативний вплив незадекларованих трудових відносин на економіку країни та дійшли спільної згоди щодо того, що не офіційна праця вигідна лише одній із сторін таких відносин – роботодавцю, який, турбуючись про власний добробут, не піклується про фінансовий стан країни та підтримку наших захисників, які щоденного ризикуючи життям виборюють нашу незалежність та суверенітет.

Друга частина заходу була присвячена питанням застосування платниками права на податкову знижку за наслідками 2022 року. Присутнім довели інформацію щодо видів витрат, які дають право на податкову знижку, перелік документів, які підтверджують таке право та законодавчо встановлені умови для її використання.

У завершальній частині зустрічі Галина Пелешенко відповіла на питання учасників зустрічі, запросивши їх до комунікування з питань податкового напрямку.

Залишаємось на зв’язку:
Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua
Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Коментарі