Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

До відома підприємців Обухівської громади!

Інформуємо вас, що міжнародна неурядова організація Mercy Corps реалізовує Програму підтримки економічної стійкості України.

Відповідна конкурсна програма спрямована на допомогу малим та середнім бізнесам у подоланні наслідків війни через надання фінансової підтримки в середній сумі гранту – 20 тисяч доларів США.

Перевагами участі в програмі підтримки малого та середнього бізнесу є:
– швидке заповнення заявки (від 20 до 35 хв);
– необхідність розробки бізнес-плану тільки на фінальному етапі відбору;
– розгляд заявки триває від 2 до 4 тижнів;
– відсутність прямих дедлайнів, адже розгляд заявок відбувається по мірі їх надходження.

Якщо у представників бізнесу виникнуть запитання щодо умов програми, необхідно звертатися за телефоном 0 800 332 590.

В той же час міжнародна неурядова організація готова провести онлайн-презентацію програми для представників зацікавлених сторін (середня тривалість від 30 до 40 хв).

Для цього, просимо звернутися до Менеджера з підтримки малого та середнього бізнесу Mercy Corps – Тараса Бендаревского (тел.: +380 (97) 956 99 81, email: tbendarevskyi@mercycorps.org).

MERCY CORPS
Tel: +38 068 264 42 54 | WhatsApp: +38 068 264 42 54
Lviv | Ukraine

Довідково: Mercy Corps — це міжнародна гуманітарна організація, що працює в більш ніж 40-ка країнах світу для подолання найбільших криз сучасності, створюючи майбутнє можливостей задля суспільного процвітання. Mercy Corps реагує на надзвичайну ситуацію в Україні з початку повномасштабного вторгнення. Загальна чисельність осіб, які отримали фінансову, психо-соціальну та інформаційну допомогу становила більше 1.3 млн. осіб. Програма підтримки економічної стійкості України реалізовується за фінансової підтримки Швейцарії, що надана через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва.

Програму підтримки економічної стійкості України

Управління економіки Виконавчого
комітету Обухівської міської ради

Коментарі