Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Денис Шмигаль: Україна постійно відчуває солідарність народу та Уряду Фінляндії

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів онлайн-розмову з Прем’єр-міністром Фінляндії Петтері Орпо. Сторони обговорили підтримку європейської та євроатлантичної інтеграції України, посилення санкцій проти росії, конфіскацію російських активів та допомогу у відновленні.

«Усі ці місяці повномасштабної війни Україна постійно відчуває неймовірну солідарність народу та Уряду Фінляндії. Вдячний за Ваше особисте лідерство та внесок у формування потужної підтримки України з боку Фінляндії. Розраховуємо на нашу подальшу тісну співпрацю», — зазначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр України подякував за вагому допомогу в проходженні зими. Він зауважив, що Фінляндія надала найбільше енергетичного обладнання серед країн Європи.

Очільник українського Уряду висловив сподівання, що Фінляндія так само стане ключовим партнером у відбудові та трансформації України. Денис Шмигаль запропонував налагодити прямий зв’язок з цього питання між урядами, аби разом із приватним сектором розробити план участі Фінляндії у відновленні України.

Прем’єр-міністр України подякував фінським партнерам за системну підтримку ініціативи «Зерно з України», а також за готовність Фінляндії створити необхідні умови для спрямування російських конфіскованих активів на відбудову України.

Зі свого боку Прем’єр-міністр Фінляндії зазначив, що його Уряд буде й надалі підтримувати Україну, зокрема допомагати у відновленні та послідовно дотримуватися санкційної політики проти агресора.

Коментарі