Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

«Податковий борг в умовах воєнного стану: шляхи та джерела погашення» – такою була тема зустрічі на Обухівщині

Начальниця Обухівського відділу по роботі з податковим боргом управління по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Київській області Олена Фокіна провела сьогодні зустріч з суб’єктами господарювання Обухівщини на тему: «Податковий борг в умовах воєнного стану: шляхи та джерела погашення».

В ході зустрічі обговорили питання погашення податкового боргу та можливості його списання у період дії воєнного стану.

Наголосила, що резерви наповнення місцевого бюджету – це робота з платниками податків, які мають податковий борг та дотримання роботодавцями виплати заробітної плати не нижче мінімального розміру та недопущення її виплати в “конвертах”.

Також Олена Фокіна акцентувала увагу платників, що на сьогодні наповнення місцевих бюджетів є одним з важливих завдань, які стоять перед податковою службою.

Зауважила, що кошти, отримані в результаті сплати заборгованості, можуть бути додатковим джерелом доходів місцевої казни та обороноздатності країни.

Начальниця відділу відповіла на питання платників та рекомендувала підписатися на офіційні сторінки ДПС у мережі Фейсбук та Телеграм, а також слідкувати за новаціями на сайті Головного управління ДПС у Київській області https://kyivobl.tax.gov.ua/

Обухівський відділ по роботі з податковим боргом
управління по роботі з податковим боргом
ГУ ДПС у Київській області

Коментарі