Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

РОБОЧІ ЗУСТРІЧІ В СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГАХ ОБУХІВСЬКОЇ ТГ

19 червня 2023 року в.о.директора Обухівської філії Київського обласного центру зайнятості. Сніжана НАЗАРЕНКО відвідала Нещерівський та Першотравенський старостинські округи та провела робочі зустрічі зі старостами Анатолієм ГУМЕНЮКОМ та Тамарою СЕМЕНЮК.

В ході зустрічі було презентовано послуги служби зайнятості, надано інформацію про нові активні програми підтримки роботодавців, а саме: надання мікрогранту для створення або розвитку власного бізнесу, залучення до програми «Рука Допомоги» безробітних з числа малозабезпечених осіб, компенсації роботодавцям за працевлаштованих зареєстрованих безробітних, надання ваучера на навчання за сприяння служби зайнятості та ін.

Під час обговорення ситуації на ринку праці найактуальнішим було питання збільшення кількості роботодавців, які співпрацюють зі службою зайнятості. Особливу увагу приділили працевлаштуванню ВПО та організації суспільно корисних робіт. В результаті було напрацьовано механізм спільних дій щодо активізації ринку праці та зростання зайнятості серед населення.

Коментарі