Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ДТЕК з початку року убезпечив від аварійних відключень майже дві тисячі кілометри повітряних електроліній на Київщині

Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі з початку року розчистили від гілок та сухих дерев майже дві тисячі кілометрів повітряних електроліній. Такі роботи убезпечать клієнтів від аварійних відключень світла, спричинених падінням гілок або дерев на електролінії, а також підвищать стабільність та надійність електропостачання Київщини.

Усього в 2023 році ДТЕК Київські регіональні електромережі розчистить від гілок та сухих дерев 4,3 тисячі кілометрів повітряних електричних ліній. Це необхідно, насамперед, щоб гілля дерев не ставали причиною пошкоджень електроліній, коли вони, наприклад, падають на проводи під час негоди.

«ДТЕК Мережі – відповідальний бізнес, основа і підтримка для нормального життя наших клієнтів. Під час негоди велика кількість поривів та відключень відбувається саме через падіння дерев та гілок на лінії 0,4-10 кВ. Щороку фахівці компанії проводять масштабну роботу з обрізання гілок. До кінця року ми плануємо розчистити ще понад 2,3 тисячі кілометрів. Завдяки розчистці трас електроліній від сухих гілок та дерев ми підвищуємо надійність електропостачання наших клієнтів», – зазначили в компанії.

Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі проводять планову обрізку дерев, які ростуть виключно в охоронній зоні повітряних ліній електропередачі. В компанії наголошують, що опікуватися розчисткою трас від гілля дерев та порослі мають і самі клієнти. Згідно з Правилами охорони електричних мереж, відповідальними за збереження зелених насаджень і належний догляд за ними є їхні власники та землекористувачі.

Мешканці приватного сектору повинні самостійно обрізати дерева та кущі на власних подвір’ях та присадибних ділянках. На безгосподарських територіях, пустирях – місцеві органи самоврядування. Для того щоб провести роботи безпечно – узгодьте час їх проведення з ДТЕК Київські регіональні електромережі через приватні повідомлення на офіційній сторінці компанії у Facebook чи за телефонами кол-центру 38(067/099/093)4957040, стаціонарний телефон (044)4590740 або завітавши до Центрів обслуговування клієнтів. Фахівці на період виконання робіт знеструмлять лінію для безпечної обрізки гілля.

Коментарі