Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Африканська делегація відвідала місця воєнних злочинів у Бучі

До України з миротворчою місією прибула африканська делегація. Президенти Південно-Африканської Республіки Сиріл Рамафоса, Союзу Коморських островів Азаль Ассумані, Сенегалу Макі Салл, Республіки Замбія Хакаінде Хічілема, Премʼєр-міністр Арабської Республіки Єгипет Мустафа Мадбулі, Міністр закордонних справ Республіки Уганда Джедже Одонго та Голова Офісу Президента Республіки Конго Флорент Нциба відвідали місто Буча.

У робочій поїздці їх супроводжували начальник Київської ОВА Руслан Кравченко, Генеральний прокурор Андрій Костін, прокурор Київщини Максим Крим та мер Бучі Анатолій Федорук.

«Розповіли про воєнні злочини, які росіяни скоюють з перших днів повномасштабного вторгнення. Мародерства, катування, вбивства мирних людей. Це те, що весь світ побачив у Бучі та інших містах і селах. Але за всі ці злочини неодмінно настане покарання», – наголосив Руслан Кравченко.

Під час візиту представників африканських країн російські терористи здійснили чергову масовану ракетну атаку на Україну. Іноземні гості особисто відчули, що переживають українці щодня через військову агресію росіян.

«Вдячні всім міжнародним партнерам, які підтримують Україну в боротьбі за незалежність!» – додав очільник КОВА.

Коментарі