Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Представники Київської області передали бійцям 72-ї бригади допомогу

Представники Київської обласної військової адміністрації та місцевої влади області нещодавно відвідали бійців 72-ї бригади на Донеччині та передали їм речі, які потрібні для захисту країни.

«Завжди підтримуємо зв’язок та допомагаємо нашим хлопцям. Від усієї Київщини передали нашим захисникам броньований автомобіль, пікап, два джипи, авто швидкої допомоги з необхідними медичними препаратами, 21 дрон-«мавік», обладнання для шпиталю та продукти харчування», – написав на своїй сторінці у Facebook начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

Із перших днів війни легендарна 72-га окрема механізована бригада ім. Чорних Запорожців стоїть на захисті України та її незалежності.

Вони боронили від російських окупантів Київщину, одну з танкових битв за участі бійців бригади взагалі вважають легендарною. Сьогодні ці відважні люди захищають позиції в Донецькій області.

Військові подарували Руслану Кравченку бойовий прапор бригади.

«Це цінний подарунок! Вдячний кожному захиснику та кожній захисниці за мужність та стійкість. Сьогодні завдяки кожному, хто виборює нашу перемогу в боях, ми вже відбудовуємо те, що зруйнували росіяни. Разом йдемо до перемоги!» – додав начальник КОВА.

Коментарі