Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Руслан Кравченко представив новопризначеного голову Гостомельської селищної військової адміністрації Сергія Смаля

Люди мають нарешті відчути справедливість, побачити реальну відбудову, зміни на краще у громаді та ефективність дій влади. Про це заявив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко під час робочої поїздки до Гостомеля, де представив громаді новопризначеного голову Гостомельської селищної військової адміністрації Сергія Смаля.

Очільник обладміністрації зауважив, що під час воєнних дій на Київщині Сергій Смаль був заступником керівника оперативного штабу Ради оборони. Він має великий керівний досвід, йому доводилося приймати швидкі та водночас виважені рішення. Цей досвід, безумовно, стане йому в нагоді на новій посаді.

Нагадаємо, Гостомельська громада – одна з тих, які найбільше постраждали в області від окупантів. За подвиг, масовий героїзм та стійкість громадян Президент України Володимир Зеленський присвоїв Гостомелю почесне звання «Місто-герой».

Перед новим очільником були поставлені першочергові завдання, зокрема безпека кожного мешканця, відбудова всього зруйнованого росіянами, повернення людей додому. Крім того, нагальними питаннями є підготовка до нового опалювального сезону та облаштування укриттів для закладів освіти.

«Сьогодні від кожного представника влади люди чекають чітких, конкретних, вчасних, а головне – ефективних рішень. Тому в Гостомельській селищній військовій адміністрації має бути сформована боєздатна, ефективна та цілеспрямована команда, яка працюватиме на результат заради людей, забезпечить дотримання законності на цій території, роботу державних органів та відбудови всієї громади», – зазначив Руслан Кравченко.

Коментарі