Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ПРИРОДНИХ ЕКОСИСТЕМАХ

На території Обухівського району в період з 22 по 29 травня 2023 року виникло 15 пожеж у природніх екосистемах. У 90% випадків причина виникнення пожеж в екосистемах – сама людина, яка часто необережно поводиться з вогнем, не звертаючи уваги на необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки.

Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області закликає жителів і гостей району суворо дотримуватися правил пожежної безпеки:
• не кидайте сірники та недапалки, що горять;
• розпалюйте вогнище тільки на очищеному до шару грунту майданчику;
• не випалюйте сміття на присадибних ділянках;
• не розводьте відкритий вогонь поруч з господарськими будівлями;
• покидаючи місце відпочинку, загасіть вогнище водою або закидайте землею до повного припинення горіння або тління;
• пожежу, що починається, загасіть водою або закидайте землею;
• слідкуйте, щоб діти не гралися з вогнем.

Звертаєм Вашу увагу на те, що кожен акт підпалу – це злочин проти природи за який передбачена адміністративна, а в окремих випадках і кримінальна відповідальність. В котрий раз нагадуємо жителям Обухівського району, що згідно ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за несанкціоноване випалювання сухої рослинності, винні особи будуть притягуватись до відповідальності та стягуватиметься штраф: з громадян – від 3060 до 6120 грн., на посадових осіб – від 15300 до 21420 грн.

Тому, обов’язково, дотримуйтесь правил пожежної безпеки, не наражайте себе на небезпеку. Якщо ж виникла надзвичайна ситуація або пожежа – негайно телефонуйте за номером «101» !

Провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Обухівського РУ
ГУ ДСНС України у Київській області старший лейтенант служби цивільного захисту Владислав СЕКРЕТ

Коментарі