Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

На Обухівщині податківці обговорили з платниками джерела погашення податкового боргу

Заступник начальника Обухівського відділу по роботі з податковим боргом управління по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Київській області Андрій Литвиненко провів сьогодні зустріч з платниками податків, під час якої обговорили джерела самостійної сплати грошових зобов’язань та погашення податкового боргу.

Податківець наголосив на важливості своєчасної сплати податків, звернувши увагу на те, що надходження податків є одним із джерел фінансування обороноздатності країни та підтримки армії у воєнний час.

Затим спікер зосередив увагу присутніх на процедурі погашення податкового боргу: здійсненні податковими органами заходів з погашення боргу суб’єктів господарювання, зокрема, застосуванні права податкової застави, видах майна, на яке поширюється таке право та діях податкового керуючого для здійснення опису майна платника податків – боржника в податкову заставу.

Під час зустрічі спільно напрацювали рекомендації стосовно джерел погашення наявного податкового боргу та надали пропозиції до рішень в частині виконання платниками їхніх податкових зобовʼязань.

Завершуючи захід, податківець підкреслив важливість стійкості бізнесу в складних умовах військового часу та наголосив на повсякчасній готовності до діалогу та взаємодії з платниками.

Залишаємось на зв’язку:
Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua
Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Коментарі