Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

На Обухівщині податківці продовжують діалог з представниками громадських організацій

Заступник начальника Обухівського відділу податків і зборів з юридичних осіб управління оподаткування юридичних осіб ГУ ДПС у Київській області Світлана Дубенець провела сьогодні зустріч з громадськими організаціями, під час якої детально інформувала представників ГО щодо порядку включення до реєстру неприбуткових установ та організацій, вимог до установчих документів неприбуткових організацій та нюансів здійснення їх діяльності.

Податківець інформувала представників громадських організацій щодо особливостей ведення обліку неприбуткових організацій, прокоментувала податкові наслідки, у разі недотримання вимог щодо цільового використання активів, визначених пунктом133.4 статті 133 ПКУ.

Обговорили також формування показників звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації та порядок його подання до податкових органів.

Завершуючи захід та звертаючись до учасників зустрічі, Світлана Дубенець наголосила, що податківці повсякчас відкриті до діалогу та обговорення нагальних питань, які турбують платників податків.

Залишаємось на зв’язку:
Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua
Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Коментарі