Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

На Обухівщині податківці під час онлайн зустрічі проінформували фізичних осіб щодо нарахування та сплати майнових податків

Заступниця начальника Обухівського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок ГУ ДПС у Київській області Галина Пелешенко провела сьогодні ZOOM-конференцію на тему: «Нарахування та сплата майнових податків фізичним особам».

Галина Пелешенко детально поінформувала присутніх стосовно кола платників майнових податків, об’єктів оподаткування, ставок та пільг в оподаткуванні, термінів сплати, а також щодо того, як не прогавити платіжки на сплату та які штрафи передбачені за несвоєчасну сплату майнових податків.

Також податківець наголосила, що сплатити податок громадяни повинні протягом 60 днів з дня вручення їм податкового повідомлення-рішення.

Повідомила учасників заходу, що задля підвищення обізнаності громадян в частині нарахування майнових податків та якості сплати, зокрема, податку на нерухомість, ДПС впровадила сервіс «Калькулятор податку на майно».

Скориставшись сервісом, громадяни зможуть самостійно здійснити розрахунок сум податку на майно та плати за землю з фізичних осіб. Для цього потрібно перейти за посиланням https://tax.gov.ua/calculator/realty та заповнити необхідні поля.

По завершенню заходу фахівець відповіла на питання учасників та порекомендувала підписатися на офіційні сторінки ДПС у мережі Фейсбук та Телеграм, а також слідкувати за новаціями на сайті Головного управління ДПС у Київській області https://kyivobl.tax.gov.ua/.

Обухівський відділ податків і зборів з фізичних осіб
та проведення камеральних перевірок
управління оподаткування фізичних осіб
ГУ ДПС у Київській області

Коментарі