Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Прем’єр-міністр України провів зустріч із Прем’єр-міністром Ісландії

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль скоординував кроки для підтримки нашої держави з Прем’єр-міністром Ісландії Катрін Якобсдоттір. Зустріч відбулася 16 травня в межах робочого візиту урядової команди до Рейк’явіка.

Глава українського Уряду подякував Ісландії за підтримку Формули миру Президента України Володимира Зеленського та за ініціативу проведення 4-го Саміту голів держав та урядів Ради Європи. У цьому контексті сторони порушили питання створення спеціального міжнародного трибуналу та механізму компенсації збитків, завданих агресією росії проти України.

«Механізм компенсації збитків повинен стати одним із кроків на шляху до встановлення справедливості. Також маємо напрацювати інструмент конфіскації або використання в інший спосіб заморожених російських активів для фінансування майбутнього відновлення України», — зазначив Прем’єр-міністр України.

Денис Шмигаль подякував Ісландії за політичну та гуманітарну підтримку, зокрема зусилля в наданні Україні мобільних госпіталів. Очільник українського Уряду також висловив сподівання, що Ісландія підтримає вступ України в НАТО.

Катрін Якобсдоттір зі свого боку запевнила, що Ісландія й надалі надаватиме активну підтримку до остаточної перемоги України.

Коментарі