Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Прем’єр-міністр України та Міністр оборони Великої Британії ознайомилися із процесом навчання українських військових

Під час робочого візиту до Великої Британії Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль спільно з першою леді України Оленою Зеленською та Міністром оборони Сполученого Королівства Беном Воллесом відвідали військову базу, де проходить навчання українських військових.

Денис Шмигаль і Бен Воллес скоординували кроки, необхідні для контрнаступу України та для подальшого зміцнення обороноздатності нашої держави.

«Систематично рухаємося в цьому напрямку. Українська армія опановує стандарти НАТО на практиці. На полі тренувань від досвідчених наставників та на полі бою під час боротьби з ворогом», — відзначив Прем’єр-міністр України.

Очільник українського Уряду подякував Великій Британії за започаткування операції ІНТЕРФЛЕКС із навчання українських військових за участі дев’яти країн-партнерів. Підготовку в межах операції пройшли вже майже 15 тисяч українських захисників.

Денис Шмигаль також поспілкувався з українськими військовими. Він подякував їм за службу державі, побажав витримки, сили духу та волі до боротьби задля перемоги України.

Коментарі