Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Зустріч начальниці Кагарлицької ДПІ з суб’єктами підприємницької діяльності Кагарличчини на тему: «Електронні сервіси ДПС для подання звітності засобами електронного зв’язку»

Сьогодні начальницею Кагарлицької ДПІ ГУ ДПС у Київській області Людмилою Циганок проведено зустріч з суб’єктами підприємницької діяльності Кагарличчини на тему: «Електронні сервіси ДПС для подання звітності засобами електронного зв’язку».

Очільниця податкової інспекції розповіла платникам податків про електронні сервіси ДПС України, детально зупинилась на питанні подання звітності платниками податків за допомогою засобів електронного зв’язку через Електронний кабінет та відповіла на запитання платників.

Людмила Циганок нагадала платникам, що для оперативної комунікації з бізнесом в ГУ ДПС у Київській області діє Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua, з новинами податкового законодавства можна оперативно знайомитись, підписавшись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області: https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast.

Крім того, розʼяснення також можна отримати за телефонами гарячих ліній ГУ ДПС у Київській області та у Контакт-центрі ДПС.

Кагарлицька ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Коментарі