Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Зі Світовим банком активізуємо спільні програми для відбудови нашої країни, — Прем’єр-міністр

Світовий банк стане одним із ключових партнерів у відновленні України. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 18 квітня. За його словами, Україна домовилася активізувати спільні тематичні програми для відбудови нашої країни вже зараз.

«У сфері енергетики — це проект Re-Power на 500 мільйонів доларів. У Вашингтоні минулого тижня ми підписали угоду на перші 200 мільйонів доларів для відновлення нашої енергетики та систем теплопостачання в українських містах», — повідомив очільник Уряду.

Прем’єр-міністр також назвав ще два проекти. У сфері транспортної інфраструктури — RELINC. Бюджет програми 585 мільйонів доларів. У сфері охорони здоров’я та відновлення лікарень — проект Heal Ukraine. Загальний обсяг програми — 368 мільйонів доларів.

Крім того, Україна домовилася із групою Світового банку про Спеціальну програму для реагування на виклики та для відновлення України. Як зауважив Денис Шмигаль, завдяки цій програмі Україна залучить від МБРР до 6 млрд доларів додаткового фінансування.

«Ці кошти підуть на відновлення об’єктів критичної, соціальної та транспортної інфраструктури. Тепер очікуємо затвердження програми та її старт уже цього року», — відзначив Прем’єр-міністр.

Коментарі