Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Денис Шмигаль і Джастін Трюдо обговорили актуальні виклики та напрямки співпраці

Практичну реалізацію оновленої Угоди про вільну торгівлю обговорили під час зустрічі в Торонто (Канада) Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо. На зустрічі були присутні Віце-прем’єр-міністр Канади — Міністр фінансів Христя Фріланд, Міністр закордонних справ Канади Мелані Жолі та Міністр оборони Канади Аніта Ананд.

«Дякуємо Канаді за непохитну підтримку протягом усього часу від початку повномасштабного вторгнення росії. Канада завжди була серед перших у кроках на підтримку нашої держави: політичної, військової, фінансової, санкційної. А також першою ухвалила законодавство про конфіскацію російських активів. Цінуємо вашу солідарність», — зазначив Денис Шмигаль.

Зокрема, Прем’єр-міністр України подякував Канаді за підготовку до імплементації законодавства про конфіскацію заморожених активів росії. Він наголосив, що механізм конфіскації має стати основою майбутньої системи безпеки, аби кожен потенційний агресор розумів, що заплатить за свої неспровоковані злочинні дії.

Сторони також обговорили протидію гібридним загрозам з боку росії, співпрацю у сфері кібербезпеки та скоординували військову і фінансову підтримку нашої держави. Глава українського Уряду подякував за 2,4 млрд канадських доларів фінансової допомоги, які минулого місяця надійшли до бюджету та, за словами Дениса Шмигаля, стали вагомим внеском у макрофінансову стійкість України та підтримку українців.

Коментарі