Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Допомагаємо нашим: представники Київської області передали допомогу бійцям 72-ої бригади

7 квітня представники Київської області відвідали бійців 72-ої окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців, які наразі перебувають на позиціях в Донецькій області, та доставили їм вантаж допомоги. Серед учасників делегації були т.в.о. голови Київської обласної державної адміністрації Дмитро Назаренко, заступник голови КОВА Віталій Власюк, перший заступник голови Київської обласної ради Ярослав Добрянський та міський голова Броварів Ігор Сапожко.

Мікроавтобус, два пікапи, два джипи, автівку швидкої допомоги, медичні препарати та понад 30 дронів-«мавіків» передали на потреби нашим захисникам, які боронять країну на одному з найгарячіших напрямків.

72-а бригада була створена у 2002 році, з 2014 року брала участь у війні на сході України у складі сил АТО/ООС. У 2022 році, на початку російського вторгнення, Чорні Запорожці обороняли нашу столицю та Київщину. Бійці 72-ої ОМБр брали участь у важких боях за Ірпінь, Мощун, Гостомель, Бучу. Із літа 2022 року вони тримають східний фронт на Донеччині.

Під час зустрічі представники пристоличного регіону подякували бійцям за визволення Київщини від російських загарбників та можливість повернутися додому й продовжувати працювати над відновленням регіону. «Поки воїни 72-ої бригади продовжують боронити державу на східному напрямі, наше завдання – посилити хлопців на передовій та забезпечити їх усім необхідним», – наголосив Дмитро Назаренко.

Коментарі