Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Обухівський район: рятувальниками проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання смт. Козин

06 квітня інспекторський склад Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області спільно з працівником Обухівського РУП ГУ НП в Київській області, та представником Козинської селищної ради провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання смт. Козин, з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі.

Працівники ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Довели статистику пожеж та основні причини їх виникнення. Крім цього було наголошено на правилах пожежної безпеки в екосистемах, дій при виявлені вибухонебезпечних предметів та дій при отримані сигналу «Увага! Повітряна тривога!».

Представник Національної поліції провів профілактичні бесіди з громадянами щодо дотримання ними норм та правил у соціумі.

Мешканці селища отримали від рятувальників листівки із застережливим змістом. Люди запевняли рятувальників, що правил життєдіяльності у побуті дотримуються, адже розуміють, якого лиха може завдати неконтрольований вогонь.

Як показує практика такі комплексні відпрацювання, без сумніву, дають надзвичайно велику користь для громади. Схожі заходи систематично проводяться і в інших населених пунктах. Адже лише спільними зусиллями громадськості і влади можна мінімізувати кількість пожеж у житловому секторі та зробити життя людей по справжньому безпечним.

Провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Обухівського РУ
ГУ ДСНС України у Київській області старший лейтенант служби цивільного захисту
Владислав СЕКРЕТ

Коментарі