Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Денис Шмигаль: Разом із ЮНІСЕФ посилюємо патронажних медиків 70 автомобілями

Україна отримала від ЮНІСЕФ 70 автомобілів для надання допомоги дітям у межах програми «Турбота з народження вдома». Передача авто патронажним медикам відбулася 6 квітня за участі Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, представників ЮНІСЕФ та Королівства Нідерландів.

«Сьогодні ми посилюємо наших медиків. Медиків, на яких лежить особлива відповідальність — захист найменших пацієнтів: немовлят та діточок до 3 років. Адже наші діти — це наше майбутнє. І сьогодні ці слова мають особливу вагу та значення. З цими словами під ракетними ударами жінки народжували, а лікарі приймали пологи. З цими словами наші військові щодня відбивають атаки ворога. Висловлюю глибоку повагу й вдячність нашим медикам, які попри обстріли, ракетні й авіаційні удари, рятують життя й здоров’я наших людей. Нехай ці автомобілі служать на благо нашій країні та приносять здоров’я дітям та сім’ям», — наголосив Прем’єр-міністр.

Глава Уряду також подякував партнерам із ЮНІСЕФ, Королівства Нідерландів та донорам, за пожертви яких були закуплені автомобілі.

Як зауважив Прем’єр-міністр, завдяки новим автомобілям Уряд розширює проект «Турбота з народження вдома» до одинадцяти областей. Досі він працював у трьох: Житомирській, Донецькій, Кіровоградській.

Під час передачі автомобілів очільник Уряду також вручив подяки Кабінету Міністрів України патронажним медичним сестрам, які залучені до роботи в пілотному проекті.

Довідково

70 автомобілів, що закуплені за кошти Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) (за підтримки індивідуальних донорів Королівства Нідерландів) будуть передані до 65 центрів первинної медико-санітарної допомоги в 11 регіонах країни (Житомирська, Чернігівська, Донецька, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Дніпропетровська, Київська, Запорізька, а також Львівська та Рівненська області), що найбільш постраждали від бойових дій та беруть участь в програмі «Турбота з народження вдома».

«Турбота з народження вдома» — це спільна програма Міністерства охорони здоров’я та ЮНІСЕФ, що передбачає впровадження універсально-прогресивної моделі домашніх візитів для покращення надання медико-соціальної допомоги родинам з дітьми від 0 до 3 років на первинній ланці.

Коментарі