Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Обухівський район: рятувальники провели профілактичну роботу у культових закладах

6 квітня, з метою забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час святкування Великодня, рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели профілактичну роботу з представниками духовенства Кагарлицької міської територіальної громади.

В ході спілкування фахівці Служби порятунку звернули увагу священнослужителів на важливість дотримання елементарних правил пожежної безпеки під час богослужінь та закликали священників звернутися до прихожан, аби вони, у свою чергу, теж дотримувалися правил пожежної безпеки під час перебування у храмі, зокрема – були обережними під час масового використання відкритого вогню, свічок та лампадок. Нагадали порядок дій при отриманні сигналу «Увага! Повітряна тривога!», виникненні пожежі та при виявленні підозрілих чи вибухонебезпечних предметів.

Також в ході заходу інспектори провели огляди протипожежного стану будівель та приміщень, а саме перевірили на відповідність вимогам шляхи евакуації з приміщень церков, стан утримання електрогосподарства, приладів опалення, наявність та справність систем протипожежного захисту і первинних засобів пожежогасіння.

По закінченню бесід настоятелям храмів було вручено пам’ятки із роз’ясненням основних правил пожежної безпеки в культових закладах.

Головний інспектор відділу запобігання надзвичайним сиитуаціям
Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області майор служби цивільного захисту Сергій ОНИЩЕНКО

Коментарі