Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

У Київську область завітала директорка Кризового бюро ПРООН Асако Окай

Сьогодні, 22 березня, на Київщину з робочим візитом приїхала директорка Кризового бюро ПРООН Асако Окай. Супроводжував делегацію заступник голови Київської ОВА Микола Бойко.

У ході візиту делегація завітала до Гостомеля, що значно постраждав від російської військової агресії. Але вже зараз тут проводяться роботи з комплексного відновлення.

Зокрема на вулиці Проскурівській буде відновлено 2 будинки в рамках реалізації проєкту UNITED24. Також у військовому містечку проводять демонтаж багатоповерхових будинків, що були зруйновані внаслідок російської збройної агресії ще на початку російського повномасштабного вторгнення.

Зараз тривають завершальні роботи з демонтажу п’яти багатоповерхівок. Варто зазначити, що демонтаж будинків проводиться відповідно до екологічних норм. Будівельні матеріали не відвозяться та не складуються на сміттєзвалищах. Прямо на місці вони проходять сортування, переробку та в майбутньому будуть використані для будівництва нового житла.

Під час зустрічі Микола Бойко розповів Асако Окай про ті руйнування і ушкодження, які принесла російська армія на Київщину. Він зазначив, що лише завдяки спільним зусиллям зможемо відбудувати зруйноване.

«Весь світ побачив, які руйнації принесли окупанти на нашу землю. Впевнений, що крок за кроком повернемо і відбудуємо кожен метр нашої землі. І ми повинні не лише відновити об’єкти до їхнього попереднього стану. Маємо використати це як можливість для будівництва нового, сучасного, комфортного європейського житла. Зокрема зараз працюємо над комплексним відновленням зруйнованого, як наприклад тут, у Гостомелі», – зазначив під час зустрічі Микола Бойко.

Нагадаємо, що Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй здійснюватиме незалежний нагляд використання коштів на відбудову житла на Київщині, а саме реконструкцію 18 багатоквартирних будинків у межах ініціативи United24. Також на Київщині ПРООН за фінансової підтримки Уряду Японії допомагає розчищати завали та закуповує піротехнічним підрозділам ДСНС автомобілі, засоби бронезахисту, металодетектори та інше спецобладнання.

Коментарі