Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Чергова зустріч з платниками, присвячена порядку погашення податкового боргу та заборгованості з єдиного внеску відбулась на Обухівщині

Вчора, 16 березня 2023 року, в Обухівському відділі по роботі з податковим боргом управління по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Київській області відбулась чергова зустріч з суб’єктами господарювання, присвячена питанням погашення податкового боргу та заборгованості з єдиного внеску.

Начальниця Обухівського відділу по роботі з податковим боргом управління по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Київській області Олена Фокіна розпочинаючи розмову наголосила на особливій важливості фінансової підтримки держави кожним суб’єктом господарювання та актуальності погашення податкового боргу перед бюджетами та заборгованості з єдиного внеску на поточний момент.

Нагадала, що податкові надходження є одним з основних джерел фінансування видатків на обороноздатність країни, технічне переоснащення Збройних Сил та підтримку армії у складний воєнний час, а за рахунок коштів сплаченого єдиного внеску забезпечується фінансування важливих соціальних виплат, зокрема пенсій, державної допомоги внутрішньо переміщеним особам, що є особливо злободенним в умовах воєнного стану.

Під час зустрічі Олена Фокіна інформувала платників щодо порядку застосування процедури погашення податкового боргу до суб’єктів господарювання та відповіла на поставлені запитання.

Платникам рекомендовано підписатися на офіційні сторінки ДПС у мережі Фейсбук та Телеграм, а також слідкувати за новаціями на сайті Головного управління ДПС у Київській області https://kyivobl.tax.gov.ua/

Обухівський відділ по роботі з податковим боргом
управління по роботі з податковим боргом
ГУ ДПС у Київській області

Коментарі