Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Як передати покази у ДТЕК: 5 найзручніших онлайн-способів

Кінець місяця – найкращий час, щоб передати покази електролічильника. У ДТЕК Київські регіональні електромережі порадили 5 найбільш зручних онлайн-сервіси, за допомогою яких зробити це можна легко та швидко. Кожен сервіс працює в режимі 24/7, легкий та простий у використанні. Вчасно передані дані допоможуть уникнути розбіжностей у нарахуванні, а клієнтам отримувати рахунки за спожиту електроенергію.

Передавати покази лічильника треба оператору системи розподілу електроенергії (ОСР). Після цього дані про використані об’єми надаються постачальнику, який формує платіжки до сплати. Щоб нарахування були фактичними, а не розрахунковими, краще робити це в останні 2 дні поточного місяця до 3-го числа наступного. Це допоможе уникнути розбіжностей між розрахованим та фактично спожитим об’ємом електроенергії, а постачальник зможе виставити рахунки тільки за реально використане світло.

«ДТЕК продовжує розвивати сучасні онлайн-послуги та створив зручні та доступні дистанційні канали для швидкої передачі показів електроенергії. Вони дозволяють передавати дані зі смартфона, планшету, ПК або ноутбуку з будь-якої точки світу. Це насправді просто та робить процес максимально зручним для мешканців області. Зокрема тих, хто через війну знаходиться далеко від дому, проте може дистанційно контролювати усі нарахування»,підкреслили у компанії.

Щоб легко та швидко передати покази, рекомендуємо скористатися одним з п’яти сервісів:
1) зручна веб-форма на сайті ДТЕК Київські регіональні електромережі, що працює без реєстрації;
2) чат-бот у Viber та Telegram;
3) IVR-меню контакт-центру, натиснувши «2»:
— для стаціонарних телефонів (044) 4590740;
— для мобільних телефонів (067/093/099) 4957040;
4) особистий кабінет на сайті ДТЕК Київські регіональні електромережі;
5) мобільний додаток «Мережі онлайн» (додаток доступний в AppStore та Google Play Market).

Найзручнішим є чат-бот у Viber та Telegram. Наразі ним активно користуються вже понад 100 тисяч клієнтів компанії. Для того, щоб почати користуватися чат-ботом, необхідно:
· у пошуку месенджера Viber або Telegram ввести «ДТЕК Київські регіональні електромережі»;
· пройти процедуру верифікації (для незареєстрованих клієнтів);
· обрати в меню «передати покази лічильника» та, слідуючи підказкам меню, надіслати інформацію.

Важливо. Якщо клієнт не надав вчасно дані, нарахування здійснюються, виходячи із прогнозованого (середньодобового), а не фактичного об’єму споживання. Наступного місяця у розрахунковий період клієнт може передати покази, та оператор системи розподілу зробить коригування залежно від обсягу фактично спожитої електроенергії.

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

Коментарі