Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Прем’єр-міністр: Розраховуємо на започаткування нової багаторічної великої програми з МВФ на понад 15 млрд доларів

У Києві 20 лютого відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з Директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою.

Прем’єр-міністр відзначив, що Україна досягла успіхів у реалізації Моніторингової програми, зокрема фіналізувала виконання всіх структурних маяків. Сторони торкнулися можливості започаткування нової багаторічної великої програми обсягом понад 15 млрд доларів. Планується, що програма з МВФ складатиметься з двох частин: негайна фінансова підтримка та підтримка структурних реформ, що сприятимуть відновленню.

На зустрічі з української сторони також були присутні Перший віце-прем’єр-міністр — Міністр економіки Юлія Свириденко та Міністр фінансів Сергій Марченко.

Учасники обговорили механізми фінансової підтримки України. Зокрема, Прем’єр-міністр розповів про програми підтримки малого й середнього бізнесу, а Перший віце-прем’єр-міністр — про можливість запровадження механізму страхування інвестицій від воєнних ризиків.

«Радий почути високу оцінку з боку МВФ зусиль Уряду щодо підтримки макроекономічної стабільності та продовження ключових реформ попри війну», — зазначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр подякував МВФ за важливу підтримку України, яка зміцнює нашу державу в боротьбі за свободу та демократичні цінності.

Коментарі