Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

На Київщині обговорили розвиток освіти під час війни

У Київській області відбулася робоча зустріч «Відновлення та розвиток освіти в час війни та після Перемоги». Про це повідомляють у Департаменті освіти і науки Київської ОВА.

У заході взяли участь: заступниця Міністра освіти і науки України Віра Рогова, заступниця голови Київської ОВА Жанна Осипенко, директор Інституту педагогіки НАПН України Олег Топузов, керівники закладів загальної середньої освіти Київської області та інші учасники.

Під час зустрічі присутніх об’єднали у групи для проведення тренінгів, що стосуються безпекової та психологічної складових освітнього процесу.

Основними темами тренінгів стали:

  • «Формування базових навичок стресостійкості, емоційної регуляції в учасників освітнього процесу»;
  • «Кризова психологічна допомога»;
  • «Клас безпеки».

На події Жанна Осипенко визначила та представила виклики, завдання, стратегії та перспективи освіти в Київській області.

Окрім цього, присутні окреслили та подискутували щодо необхідних кроків із подальшої співпраці та досягнення спільної мети з відновлення й розвитку освіти регіону.

Як повідомлялося раніше, Віцеміністр МЗС Литви Мантас Адоменаіс ознайомився з процесом відновлення закладів освіти на Київщині за підтримки Литви.

Коментарі