Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Прем’єр-міністри України та Нідерландів скоординували допомогу для відновлення

У Києві 17 лютого відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Прем’єр-міністра Нідерландів Марка Рютте. Сторони обговорили прискорення постачання зброї, а також лідерську роль Нідерландів у створенні спеціального міжнародного трибуналу для засудження російського політичного керівництва.

Денис Шмигаль поінформував Марка Рютте про складну ситуацію на Запорізькій АЕС та на Каховському водосховищі: «Необхідно зупинити ядерний тероризм рф та запровадити санкції проти «росатома». Вдячні Нідерландам за послідовну підтримку санкцій».

Очільники урядів також скоординували допомогу для відновлення України, зокрема енергетичної інфраструктури. Також вони обговорили спільну роботу щодо повернення дітей, незаконно вивезених з України до рф. Марк Рютте запевнив, що Нідерланди готові сприяти в цьому процесі. Уряди обох країн посилюватимуть координацію на рівні міністерств.

Денис Шмигаль подякував Уряду Нідерландів та всьому нідерландському народу за підтримку та зусилля, спрямовані на перемогу України.

Коментарі