Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Денис Шмигаль і Шарль Мішель обговорили подальшу підтримку України

У Києві, 19 січня, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч із Президентом Європейської Ради Шарлем Мішелем.

Сторони скоординували подальший рух нашої держави в Європейський Союз у контексті 24-го Саміту Україна‐ЄС.

Денис Шмигаль і Шарль Мішель, серед іншого, обговорили оборонну підтримку для посилення міцності ЗСУ й захисту українського неба, а також подальшу фінансову допомогу з боку європейських партнерів.

“Дякуємо ЄС за фінансову підтримку: перші 3 млрд євро з пакета макрофінансової допомоги на 18 млрд євро надійшли цього тижня”, — зазначив Прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль також висловив сподівання на подальші спільні зусилля щодо посилення тиску на росію. Конфіскація російських активів, створення спеціального міжнародного трибуналу та посилення санкцій проти рф, за його словами, — пріоритетні кроки. Зокрема, очільник Уряду України підкреслив необхідність запровадження санкцій проти сфери ядерної енергетики росії.

“Керівництво росії повинно заплатити за злочини проти України. А конфісковані активи росії — піти на відбудову, зокрема зруйнованого житла”, — наголосив Прем’єр-міністр.

Президент Європейської Ради зазначив, що ЄС надалі буде підтримувати Україну.

Коментарі