Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Прем’єр-міністр в Ірпені: Запускаємо перші проекти відбудови в межах платформи UNITED24

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль разом з урядовою командою 12 січня відвідав місто-герой Ірпінь у Київській області, де був представлений перший проект напрямку «Відбудова України» в межах платформи UNITED24.

У межах проекту буде відновлено 18 багатоквартирних будинків в Ірпені, Бородянці, Гостомелі, селах Бузове та Мила.

«Ірпінь показав російським окупантам, що таке сила української зброї та українського духу. Саме звідси запускаємо перші проекти відбудови в межах платформи UNITED24. Завдяки ініціативі Президента на платформі було зібрано більшу частину суми, що необхідна для відновлення. Цього тижня Уряд спрямував перші 465 млн грн, аби розпочати відбудову вже зараз. Понад 4 тисячі людей зможуть повернутися до власних домівок», — зазначив Прем’єр-міністр.

Під час поїздки Глава Уряду заслухав інформацію Віце-прем’єр-міністра з відновлення України — Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Кубракова та Віце-прем’єр-міністра — Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова щодо реалізації проекту. Як доповіли Прем’єр-міністру, цього року буде створена електронна система відбудови, а на кожний зареєстрований пошкоджений будинок — окрема сторінка на UNITED24 з інформацією про донати та перебіг відбудови.

«росія завдала нашій державі величезних збитків, на сотні мільярдів доларів. Програма відновлення України стане найбільшим проектом відбудови з часів Другої світової війни. Ми вже розуміємо 4 ключові джерела фінансування проектів відновлення в цьому році: конфісковані російські активи, кошти бюджету, кошти міжнародних партнерів та кошти донорів, які зібрані на платформі UNITED24. Ми вдячні кожному, хто долучився до відбудови нашої країни», — відзначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр запевнив: буде відновлено все, що ворог пошкодив і зруйнував. За його словами, наразі є розуміння про джерела фінансування відбудови цього року на 110 млрд грн.

Коментарі