Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

На Київщині з візитом побувала помічниця Генсека ООН, директорка Регіонального бюро ПРООН у країнах Європи та СНД Івана Живковіч

Сьогодні, 12 січня, Макарів відвідала делегація Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН) на чолі з пані Іваною Живковіч, помічницею Генерального Секретаря ООН, директоркою Регіонального бюро ПРООН у країнах Європи та СНД. На зустрічі були також присутні в.о. Постійного Представника ПРООН в Україні Яко Сільє, заступник Постійного представника ПРООН в Україні Христофорос Політіс, заступник голови КОВА Микола Бойко та Макарівський селищний голова Вадим Токар.

У межах свого візиту пані Живковіч завітала до двох зруйнованих російськими загарбниками дитячих садків. Саме тут зараз відбуваються роботи з розчищення завалів та демонтажу.

Учасникам делегації представили результати робіт на території дитсадків «Барвінок» та «Теремок». Ці заклади дошкільної освіти до повномасштабного вторгнення відвідували 300 дітей дошкільного віку. Роботи з прибирання завалів, спричинених війною, є частиною проєкту «Екстрене знешкодження вибухонебезпечних предметів та розчищення завалів», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки уряду Японії.

«Демонтаж та розчищення зруйнованого — один із надважливих етапів нового будівництва. Щиро вдячний ПРООН, зокрема пані Івані, за всебічну підтримку й допомогу Київщині та реалізацію проєктів щодо відбудови. Адже тільки спільними зусиллями зможемо відбудувати область та повернути людей до своїх домівок», — зазначив під час зустрічі Микола Бойко.

Фото: ПРООН в Україні

Коментарі