Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Голова КОВА Олексій Кулеба обговорив із Послом Німеччини в Україні Анкою Фельдгузен допомогу Київщині

Голова Київської ОВА Олексій Кулеба зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини в Україні Анкою Фельдгузен. Про це очільник адміністрації повідомив у своєму Telegram-каналі.

Голова КОВА зазначив, що під час зустрічі вони обговорили допомогу Німеччиною Київській області на час зимового періоду та налагодження регіональних зв’язків.

«Я переконаний, що братерство міст і регіонів — це про результат. Успішність такої практики можемо спостерігати на прикладі уже п’яти населених пунктів Київщини, що стали побратимами з містами Німеччини. Така співпраця швидка та ефективна», — сказав голова КОВА.

Олексій Кулеба подякував Німеччині та Пані Послу за допомогу Україні. Він навів приклади, що Київська область уже отримала від німецьких партнерів медичне обладнання та ліки, будівельні матеріали та генератори.

«Україна бореться зі злом. І обов’язково його переможе. Разом із цивілізованим світом наближаємо нашу Перемогу!», — додав він.

Як повідомлялося раніше, 8 листопада голова Київської ОВА Олексій Кулеба зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні Кімом Хьонгом Те та директором Корейського агентства з міжнародного співробітництва Лі Текином.

Коментарі